Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Положення про порядок доступу до автоматизованої системи «Студент»
Скачать 31.41 Kb.
НазваниеПоложення про порядок доступу до автоматизованої системи «Студент»
Дата17.11.2012
Размер31.41 Kb.
ТипПоложення

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка

768 від «07» ____10_____ 2011 р.


ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок доступу до автоматизованої системи «Студент»


1. Загальні положення

1.1 Автоматизована система «Студент» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Університету) використовується для: конструювання програм підготовки/навчальних планів; оформлення документації з організації і планування навчального процесу; формування і друку додатків до дипломів, екзаменаційних і залікових відомостей, довідок; обліку навчальних досягнень студентів; формування звітів щодо контингенту студентів та їх успішності; моніторингу якості навчального процесу.

1.2 Доступ до ресурсів АС «Студент» здійснюється виключно з локальної мережі Університету з використанням наступних видів автоматизованих робочих місць:

- «деканат» - повний (внесення, обробка та аналіз інформації, формування документів, звітів і довідок) доступ в межах факультету/інституту;

- «завідувач/секретар кафедри»: обмежений («тільки читання» - перегляд і друк інформації) доступ в межах факультету/інституту і повний (внесення, обробка та аналіз інформації, формування документів, звітів і довідок) доступ до модуля «Навантаження»;

- «декан/директор»: обмежений («тільки читання» - перегляд і друк інформації, пошукові операції) доступ в межах факультету/інституту;

- «ректорат»: обмежений («тільки читання» - перегляд і друк інформації, пошукові операції) доступ в межах всіх структурних підрозділів Університету.

Користувачами АС «Студент» є всі особи що отримали право доступу до системи з вказаних видів робочих місць.

^ 2. Регулювання доступу

2.1 Доступ до АС «Студент» є персоніфікованим, ідентифікація користувача в системі здійснюється за персональним логіном і паролем, а також за IP адресою комп’ютера.

2.2 Забезпечення належного функціонування технічних та програмних засобів захисту від несанкціонованого втручання у роботу АС «Студент» здійснює Інформаційно-обчислювальний центр Університету.

2.3 Реєстрацію користувачів і точок доступу здійснює Науково-методичний центр організації навчального процесу Університету

2.4 Користувачами АС «Студент» можуть бути виключно співробітники університету. Обсяг їх повноважень (див. п.1.2) стосовно роботи в системі визначається згідно подань (див. Додаток) керівників структурних підрозділів (факультетів, інститутів, відокремлених кафедр) і затверджується, у встановленому порядку, в функціональних обов’язках працівника.

2.5 В функціональних обов’язках працівників, які отримують право доступу до АС «Студент», додається пункт про відповідальність за внесення завідомо неправдивих даних до АС «Студент» та за розголошення відомостей стосовно суб’єктів персональних даних.

2.6 При звільненні співробітника або зміні його функціональних обов’язків надані раніше логін та пароль анулюються.

2.7 Передача будь-кому персонального логіну і паролю категорично забороняється.


3. Відповідальність

3.1 Персональна відповідальність за внесення завідомо неправдивих даних, незаконне використання, знищення, поширення конфіденційної інформації, її незаконну зміну покладається на користувачів АС «Студент».

3.2 У випадку несанкціонованого доступу до конфіденційних даних АС «Студент» відповідальність несуть ті керівники структурних підрозділів (факультетів, інститутів, відокремлених кафедр, ІОЦ, НМЦ) дії та/або бездіяльність яких призвели до факту несанкціонованого доступу.


Нормативні документи:

  1. Закон України «Про інформацію» від 02.10.1992 р.

  2. Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» від 05.07.1994 р.

  3. Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

  4. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» від 02.06.2011 (набирає чинності з 01.01.2012)
в.о.директора Науково-методичного центру організації навчального процесу

А.П.Гожик

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы