Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Пропозиції набу про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)
Скачать 29.24 Kb.
НазваниеПропозиції набу про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)
Дата26.10.2013
Размер29.24 Kb.
ТипДокументы


проект


Пропозиції НАБУ

про внесення змін до деяких законодавчих актів України

щодо кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)


Кримінальний кодекс України

Чинна редакція частини 4 статті 212

Нова редакція частини 4 статті 212

4. Особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами першою, другою, або діяння, передбачені частиною третьою (якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах) цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).4. Особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами першою, другою, або діяння, передбачені частиною третьою (якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах) цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

Особа не притягається до кримінальної відповідальності у разі скасування в судовому або адміністративному порядку рішення податкового органу про донарахування податків, зборів (обов’язкових платежів).

Відкрите кримінальне провадження підлягає закриттю, якщо судом прийнято рішення про неправомірність донарахування податковим органом відповідних сум податків, зборів (обов'язкових платежів).


^ Кримінальний процесуальний кодекс України

Чинна редакція статті 280

Нова редакція статті 280

Частина 1-1 відсутня

ч. 1-1. Досудове розслідування підлягає обов’язковому зупиненню після повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 212 КК України, за наявності незакінченої процедури адміністративного або судового оскарження рішення податкового органу про донарахування податків, зборів, обов’язкових платежів, до закінчення відповідної процедури (набуття чинності рішенням суду).


Податковий кодекс України

Чинна редакція пункту 56.22 статті 56

Нова редакція пункту 56.22 статті 56

п. 56.22. Якщо платник податків оскаржує рішення податкового органу в адміністративному порядку до контролюючих органів та/або до суду, повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у вигляді ухилення від сплати податків не може ґрунтуватися на такому рішенні контролюючого органу до закінчення процедури адміністративного оскарження або до остаточного вирішення справи судом. Це правило не поширюється на випадки, коли таке повідомлення про підозру базується не тільки на рішенні контролюючого органу, а й підтверджується додатково зібраними доказами відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства України.


п. 56.22. Якщо платник податків оскаржує рішення податкового органу в адміністративному порядку до контролюючих органів та/або до суду, повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у вигляді ухилення від сплати податків не може ґрунтуватися на такому рішенні контролюючого органу до закінчення процедури адміністративного оскарження або до остаточного вирішення справи судом. За наявності незакінченої процедури адміністративного або судового оскарження рішення податкового органу, кримінальне провадження підлягає обов’язковому зупиненню, одразу після пред’явлення особі підозри у вчинення кримінального правопорушення.


Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы