Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Пост – релі з 26 жовтня 2011 року «в україні стартує проект з впровадження ефективних світових рішень з електронного навчання та електронного урядування»
Скачать 31.25 Kb.
НазваниеПост – релі з 26 жовтня 2011 року «в україні стартує проект з впровадження ефективних світових рішень з електронного навчання та електронного урядування»
Дата02.04.2013
Размер31.25 Kb.
ТипДокументыП О С Т – Р Е Л І З


26 жовтня 2011 року


«В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ З ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ СВІТОВИХ РІШЕНЬ З ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ»


26 жовтня 2011 року в рамках візиту румунської делегації відбулась прес-конференція за участі української групи компаній «АДАМАНТ» та румунського консорціуму ASESOFT International. Компанії оголосили про об’єднання своїх зусиль для впровадження на українському ринку комплексних інформаційних систем з електронного навчання та електронного урядування. Для реалізації проекту в Україні планується створення спільної компанії, що стане запорукою взаємовигідних економічних відносин по створенню інтегрованих інформаційних систем.

Завдяки спільному українсько-румунському співробітництву в рамках підписаних Меморандумів між компанією «АДАМАНТ», Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України, Українським союзом промисловців і підприємців та румунською компанією ASESOFT International в Україні стартує пілотний проект на базі 20-ти українських загальноосвітніх закладів. Про що зазначив Іван Пєтухов, президент групи компаній «АДАМАНТ», віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців.

Спільне співробітництво в рамках даного проекту здійснюватиметься за наступними напрямками:

  • двосторонній обмін та вивчення досвіду розробки змісту e-learning із залученням фахівців;

  • освоєння та вивчення стандартів використання інформаційних технологій в сфері освіти;

  • спільна розробка інтелектуальних продуктів (засобів e-learning, методик та інструкцій, освітніх програм тощо);

  • висунення та розповсюдження контенту e-learning, розробленого компаніями, в системи освіти України та Румунії;

  • спільні дослідження стосовно розробки системи мотивації вчителів у використанні електронних та інформативних інструментів освіти;

  • організація та розгортання українсько-румунського пілотного проекту (на базі 20- ти українських загальноосвітніх закладів) для експериментального впровадження платформи learnIN e-learning та контенту e-learning, розроблених Asesoft.^ Крістіан Анестесеску, генеральний директор ASESOFT International поділився: Разом із нашими партнерами Адамант хочемо підтримати всіма нашими професійними можливостями розвиток сфери освіти в Україні.


^ Крістіан Ачоботеріцей, комерційний директор ASESOFT International розповів, що діяльність компанії в Україні буде сфокусована на двох напрямках розвитку: сфері e-learning та впровадження так званого «єдиного вікна» для урядових органів.

«Платформа learnIN дозволяє поєднати наукову сторону з електронними додатками, які працюють у форматах 2Д та 3Д». Дана платформа та контент є власними розробками румунської компанії.

Комерційний директор компанії TEAMNET, яка входить до складу консорціуму ASESOFT International, ^ Флорін Хойнереску повідомив, що продукт e-governance був впроваджений в Румунії, і тепер впроваджується в інших країнах Євросоюзу. «Єдине вікно» являє собою інтегратор тих програм, які працювали на рівні міністерств»

Представники компаній впевнені, що українсько-румунське партнерство сприятиме європейській інтеграції України.

В прес-конференції брали участь: Іван Пєтухов, президент групи компаній «АДАМАНТ», віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців; Крістіан Анестесеску, генеральний директор ASESOFT International; Крістіан Ачоботеріцей, комерційний директор ASESOFT International, Флорін Хойнереску, комерційний директор компанії TEAMNET, Іван Берча, представництво УСПП в Румунії.

Видео-запись пресс-конференции

Коротка інформація про компанії.

^ Компанія «Адамант» – провідна високотехнологічна українська компанія, майже 20 років є флагманом інформаційного ринку України , одною з перших почала розбудову українського сегменту Інтернет. З 2005 року реалізує соціальні проекти, зокрема «Програма інформатизації». Наразі до складу групи компаній «Адамант» входять компанії «Адамант», «Адамант-Телеком», «Дата-Центр Адамант». http://www.adamant.ua

Компанія ASESOFT: заснована в 1997 році. Стала визнаною на румунському ІТ-ринку за свій професіоналізм, високу якість продукції і послуг. Компанія створює інтегровані інформаційні системи, сприяє впровадженню нових концепцій. Для цього використовуються передові технології визнаних на міжнародному рівні компаній Microsoft і Oracle. У ASESOFT Group входять компанії, що спеціалізуються на наданні ІТ-послуг, веб-дизайну, системної аудіо-і відео-інтеграції, бізнес додатках, електронне урядування. http://www.asesoft.roРазместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы