Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Положення про громадський огляд-конкурс стану умов І охорони праці в установах, закладах та організаціях освіти Київської області 1
Скачать 51.71 Kb.
НазваниеПоложення про громадський огляд-конкурс стану умов І охорони праці в установах, закладах та організаціях освіти Київської області 1
Дата16.12.2012
Размер51.71 Kb.
ТипПоложення

Додаток № 1

до наказу управління освіти

і науки Київської обласної державної

адміністрації

від 18 жовтня 2004 р. № 334


та президії ради Київської обласної

організації Профспілки працівників освіти

і науки України

від 02 вересня 2004 року № 42

ПОЛОЖЕННЯ


про громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах та організаціях освіти Київської області


1. Громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці проводиться щорічно з 1-го січня по 31 грудня в загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, вищих навчальних закладах області з метою підвищення уваги господарських керівників і профспілкових організацій до створення належних і безпечних умов праці, навчання та виховання учасників навчально-виховного процесу відповідно до діючих вимог законодавства з охорони праці, мобілізації всіх працюючих в установах та закладах освіти галузі на попередження травматизму і професійних захворювань.

2. Переможцями вважаються колективи, які виконали заходи з охорони праці, передбачені угодою, колдоговором, не мали випадків виробничого травматизму пов’язаного з навчально-виховним процесом серед студентів, учнів і вихованців, домоглися відповідності умов і охорони праці діючим санітарним нормам і правилам охорони праці, вимогам Закону України “Про охорону праці”, кращих результатів за показниками огляду-конкурсу ( додаток № 1).

3. Організація, проведення та підведення підсумків громадського огляду-конкурсу здійснюються:

- у школах, дитячих дошкільних і позашкільних закладах - рай(міськ)радами профспілки спільно з управліннями (відділами) освіти;

- у відділах, установах і закладах освіти, підпорядкованих обласному управлінню – обласною радою профспілки спільно з обласним управлінням освіти.

4. Для координації дій на етапах огляду-конкурсу і узагальнення його результатів в області, районах і містах створюються оглядові комісії, які затверджуються спільними постановами відповідних профспілкових органів і органів управління освітою. Оглядові комісії можуть створюватись в школах, дошкільних та позашкільних установах, вищих навчальних закладах І-ІУ рівнів акредитації.

5. Результати огляду-конкурсу у вищих навчальних закладах, в загальноосвітніх школах, школах-інтернатах, дитячих дошкільних і позашкільних закладах освіти, інших установах розглядаються профспілковими комітетами і адміністрацією на спільних засіданнях. Матеріали про результати огляду (довідка, показники виконання умов огляду ( акт перевірки) направляються в оглядову комісію вищестоящої профспілкової організації не пізніше 20 січня наступного року ( форма акта перевірки додається, додаток №2).

6. Районні, міські ради профспілки спільно з управліннями (відділам)освіти до 1-го лютого направлять в обласну оглядову комісію інформацію про підсумки огляду в цілому по району ( місту).

Мотивовані пропозиції про відзначення колективів, які домоглися найкращих результатів в огляді-конкурсі, ( постанову президій районних, міських рад Профспілки і колегій управлінь (відділів) освіти і науки, таблицю показників ( додаток №1) огляду-конкурсу по даному колективу, установі, закладі, організації і ін.).

Обласна оглядова комісія підводить підсумки огляду стану умов і охорони праці і подає до 15 лютого свої пропозиції в управління освіти і науки, обласну раду профспілки для розгляду на спільному засіданні колегії і президії.

Організаційна робота щодо підведення підсумків обласного огляду-конкурсу здійснюються обласною оглядовою комісією, склад якої затверджується спільною постановою президії ради обласної організації Профспілки і колегії управління освіти і науки Київської облдержадміністрації.. Матеріали, подані пізніше указаних строків, не розглядатимуться.

7. Колективи, які визнані переможцями в огляді-конкурсі, нагороджуються дипломами, грамотами управління освіти і науки Київської облдержадміністрації та ради обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.


Додаток № 2

до наказу управління освіти

і науки Київської обласної державної

адміністрації

від 18 жовтня 2004 р. № 334


та президії ради Київської обласної

організації Профспілки працівників освіти

і науки України

від 02 вересня 2004 року № 42


^

С К Л А Д


Центральної оглядової комісії


1. Ліщук - заступник начальника управління освіти і науки

Василь Васильович Київської ОДА, співголова комісії.


2. Остапенко - заступник голови ради Київської обласної

Олександр Васильович організації Профспілки працівників освіти і науки

України, співголова комісії.


3. Нетреба - начальник технічного відділу комітету з

Анатолій Федорович професійної освіти управління освіти і науки

Київської ОДА


4. Чепурченко - голова ради Білоцерківської міської організації

Валентин Павлович Профспілки працівників освіти і науки України.


5. Постолюк - інженер з техніки безпеки Переяслав-Хмельниць-

Анатолій Васильович кого педагогічного університету


НАКАЗ ПОСТАНОВА
^

Управління освіти і науки президії ради Київської обласної


Київської обласної організації Профспілки працівників

державної адміністрації освіти і науки України


від 18 жовтня 2004 р. № 334 від 02 вересня 2004 р. Протокол № 42


^

Про громадський огляд-конкурс стану


умов і охорони праці в установах, закладах

та організаціях освіти Київської області.


З метою подальшого поліпшення роботи щодо створення і забезпечення належних і безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу установ, закладів, організацій освіти і науки, відповідно до вимог законодавства з охорони праці, безпеки життєдіяльності, мобілізації зусиль працівників, студентів, учнів на недопущення травматизму і професійних захворювань, виявлення та підтримки ініціативних керівників, колективів установ, закладів освіти, колегія управління освіти Київської обласної державної адміністрації та президія ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України


П О С Т А Н О В Л Я Ю Т Ь:

1. Оголосити починаючи з 2004 року громадський огляд-конкурс стану умов праці і охорони праці в установах, закладах та організаціях освіти Київської області.

2. Затвердити Положення про громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах та організаціях освіти Київської області ( додаток №1).

3. Управлінням ( відділам) освіти і науки районних та міських державних адміністрацій, ректорам ( директорам) вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитації, керівникам організацій спільно з відповідними радами та профспілковими комітетами галузевої профспілки забезпечити активну участь колективів в огляді-конкурсі.

4. Затвердити склад обласної оглядової комісії ( додаток № 2).

5. Контроль за виконанням даної постанови покласти на обласну оглядову комісію.


Начальник Голова

Управління освіти і науки ради Київської обласної організації

Київської обласної державної Профспілки працівників освіти і

адміністрації науки України

Голова колегії

І.Л. Лікарчук А.Д.Цикалюк
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы