Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Чи обов’язково на маркуванні біля назви продукту, наприклад молока, зазначати інформацію щодо його спеціального оброблення?




НазваниеЧи обов’язково на маркуванні біля назви продукту, наприклад молока, зазначати інформацію щодо його спеціального оброблення?
Дата02.03.2014
Размер7.33 Kb.
ТипДокументы

Чи обов’язково на маркуванні біля назви продукту, наприклад молока, зазначати інформацію щодо його спеціального оброблення?


Згідно підпункту 7 Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, затвердженого наказом Держспоживстандарту України 28.10.2010р. №487 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.02.2011р. за №183/18921, до назви продукту необхідно долучати інформацію щодо характерних властивостей продукту або спеціального оброблення, якому піддавався харчовий продукт, наприклад молоко пастеризоване, молоко стерилізоване тощо.


За більш детальною інформацією можна звертатися:

03115, м. Київ, вул. Краснова, 7/1, кімн. 108,

тел./факс 423-04-26, e-mail: tbesarab@csm.kiev.ua

тел./факс 423-90-80, е-mail: vera@csm.kiev.ua



Разместите кнопку на своём сайте:
Документы




База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы