Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Ліцензійна угода з кінцевим користувачем щодо використання програмного продукту samsung electronics
Скачать 67.27 Kb.
НазваниеЛіцензійна угода з кінцевим користувачем щодо використання програмного продукту samsung electronics
Дата26.09.2013
Размер67.27 Kb.
ТипДокументы

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ SAMSUNG ELECTRONICS


УВАГА! РЕТЕЛЬНО ОЗНАЙОМТЕСЯ! Ця ліцензійна угода Samsung Electronics із кінцевим користувачем (далі «EULA») є юридичним договором між вами (фізичною особою або юридичним суб'єктом) та компанією Samsung Electronics Co., Ltd. (далі «SAMSUNG ELECTRONICS») стосовно використання програмного продукту SAMSUNG ELECTRONICS, призначеного для застосування з пристроями SAMSUNG. До програмного продукту SAMSUNG ELECTRONICS можуть входити відповідні програмні компоненти, носії, друковані матеріали, а також розміщена в Інтернеті чи електронна документація, розроблена і представлена компанією SAMSUNG ELECTRONICS (далі «ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ»). Щодо стороннього програмного забезпечення, яке може постачатися разом із пристроями SAMSUNG або для них, умови його використання мають визначатися окремими правилами користування та ліцензійними угодами з третіми сторонами. Встановлюючи, копіюючи, завантажуючи та використовуючи ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ, ви погоджуєтеся виконувати умови цієї EULA. Якщо ви не погоджуєтеся з умовами цієї EULA, ви можете не встановлювати і не використовувати ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ.


^ 1. ЛІЦЕНЗІЙНІ ГАРАНТІЇ

ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ не було продано, на нього лише надано ліцензію. За умови дотримання вами положень цієї EULA SAMSUNG ELECTRONICS надає вам такі ліцензійні права: (a) ви маєте право встановлювати і використовувати одну копію ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ або будь-яку його попередню версію на одній операційній системі одного комп'ютера, який використовується одним користувачем; і (б) маєте право встановлювати одну копію ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ виключно для особистих потреб на власному портативному комп'ютері. Будь-яке інше використання, копіювання чи розповсюдження ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ заборонено. Використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ визначається обмеженнями, зазначеними в цій EULA. Ви не маєте права здійснювати будь-яку модифікацію ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ або безпосередньо деактивувати ті функції ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, що стосуються ліцензії. Якщо ліцензія на ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ передбачає його одночасне використання, ви не маєте права перевищувати максимально дозволену кількість користувачів чи пристроїв Samsung, які використовують ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ одночасно. Якщо ви встановлюєте копію ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ в якості оновлення, виправлення чи модернізації попередньої версії того самого ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, встановленого на тому самому комп'ютері, ваші права, передбачені попередньою ліцензійною угодою щодо ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, припиняють дію, а використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ (разом із його попередніми версіями) визначається виключно умовами цієї ліцензійної угоди.


^ 2. ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

ЗАБОРОНА МОДИФІКАЦІЇ

За винятком тих випадків, коли таке обмеження заборонено місцевими законами, ви не маєте права проводити зворотне проектування, декомпілювати чи деасемблювати ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ. Ліцензія на ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ передбачає його цілісність: його компоненти не можна відокремлювати і використовувати на більш ніж одному комп'ютері. За винятком тих випадків, коли таке обмеження заборонено місцевими законами, ви не маєте права модифікувати, виправляти або створювати похідні розробки ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ.


ОРЕНДА

За винятком тих випадків, коли таке обмеження заборонено місцевими законами, ви не маєте права надавати в оренду, тимчасова користування чи позичати ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ третім особам.


^ 3. АВТОРСЬКЕ ПРАВО

ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ захищено законами про авторські права, міжнародними угодами про захист авторських прав, а також законами та конвенціями про інтелектуальну власність, які стосуються використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ. Всі права власності та авторські права на ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ (у тому числі й зображення, фотографії, анімацію, відео, аудіо, музику, текст та аплети, інтегровані у ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ) належать компанії SAMSUNG ELECTRONICS.


^ МАРКУВАННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА Вилучати або змінювати маркування авторського права ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ та його копій заборонено.


^ ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ Всі права власності та авторські права на ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ та його копії належать компанії SAMSUNG ELECTRONICS або її постачальникам. Всі права власності та права інтелектуальної власності на вміст, доступ до якого можна отримати шляхом використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, належать власникам цього вмісту і можуть бути захищені відповідним авторським правом або іншими правами інтелектуальної власності чи міжнародними конвенціями. За відсутності попередньої згоди компанії SAMSUNG ELECTRONICS самовільне відтворення, копіювання і розповсюдження цього продукту та друкованих матеріалів, що його супроводжують, вважатиметься суттєвим порушенням цієї EULA та відповідних законів про авторське право. У випадку порушення вами умов цієї EULA компанія SAMSUNG ELECTRONICS має право вимагати від вас прямої компенсації.


^ ПРОДУКТИ ТРЕТІХ СТОРІН У випадках, коли права інтелектуальної власності третьої сторони поширюються на ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ, ви погоджуєтесь, що цю EULA складено з урахуванням вигоди для третьої сторони в межах, передбачених ліцензією, наданою цією третьою стороною компанії SAMSUNG ELECTRONICS.


4. ПЕРЕДАЧА

В міру того, наскільки це дозволено законодавством, що діє у місці вашого постійного проживання, ви можете передавати цю ліцензію, а також оригінал чи санкціоновану резервну копію цього ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ іншій вповноваженій особі або юридичному суб'єкту за умови, що: (1)інша особа/юридичний суб'єкт отримає цю угоду або інші відповідні ліцензійні угоди Samsung щодо використання програмного забезпечення і погодиться дотримуватися її умов та положень; (2) ви зітрете та знищите всі копії ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ і (3) за будь-яких обставин будете дотримуватись відповідних законів і норм контролю за експортом.


^ 5. ГАРАНТІЇ І ПІДТРИМКА

ПІДТРИМКА: SAMSUNG ELECTRONICS може забезпечити вам відповідну підтримку ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ. Підтримка надається у відповідності до посібників користувача, документації в Інтернеті, а також відповідно до принципів і програм компанії SAMSUNG ELECTRONICS, викладених у відповідних матеріалах, наданих компанією SAMSUNG ELECTRONICS. Щодо стороннього програмного забезпечення, яке може постачатися разом із пристроями SAMSUNG, його використання має визначатися умовами третіх сторін, і технічна підтримка таких програмних продуктів має забезпечуватися третіми сторонами. SAMSUNG ELECTRONICS не бере на себе жодних зобов'язань щодо програмних продуктів третіх сторін.


^ ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ: ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ НАДАЄТЬСЯ ВАМ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЯК Є». SAMSUNG НЕ ГАРАНТУЄ ТОГО, ЩО ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ НЕ МІСТИТЬ ПОМИЛОК ЧИ ДЕФЕКТІВ І ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЗБОЇВ. У ВИПАДКУ ВИЯВЛЕННЯ ДЕФЕКТІВ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ ВАМ МОЖЕ БУТИ НАДАНО ВІДПОВІДНУ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ. ТІЄЮ МІРОЮ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ВІДПОВІДНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, КОМПАНІЯ SAMSUNG ТА ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ЧИ УМОВ ЩОДО ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, ЯК ПРЯМИХ, ТАК І НЕПРЯМИХ, ЗОКРЕМА НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, НЕПОРУШЕННЯ ПАТЕНТІВ ТА/АБО ТОЧНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ, КРАЇНАХ ЧИ ШТАТАХ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПЕВНИХ ГАРАНТІЙ ЗАБОРОНЕНІ, ТОМУ НАВЕДЕНІ ВИЩЕ ОБМЕЖЕННЯ АБО ВИКЛЮЧЕННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ МОЖУТЬ ВАС НЕ СТОСУВАТИСЯ, ЯКЩО ВОНИ СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНАМ ВІДПОВІДНИХ ЮРИСДИКЦІЙ, КРАЇН ЧИ ШТАТІВ.


^ ДОПОМІЖНА ІНФОРМАЦІЯ: Що стосується інформації, наданої вами компанії SAMSUNG ELECTRONICS під час отримання послуг служби підтримки, SAMSUNG ELECTRONICS може використовувати її з метою вдосконалення власних продуктів, а будь-яке інше використання такої інформації має регламентуватися політикою конфіденційності компанії SAMSUNG ELECTRONICS.


6. ^ ВИЗНАННЯ УМОВ УГОДИ

Факт встановлення та використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ передбачає те, що ви прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь з умовами і положеннями цієї угоди. Ця угода має пріоритет над будь-якими іншими угодами, укладеними між вами та компанією SAMSUNG ELECTRONICS.


^ 7. ЗГОДА НА ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ

SAMSUNG ELECTRONICS має право збирати і використовувати надану вами технічну інформацію щодо встановлення та використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ для забезпечення послуг служби підтримки ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ. Використання цієї інформації регламентується політикою конфіденційності компанії SAMSUNG ELECTRONICS.


^ 8. ПРИПИНЕННЯ ДІЇ УГОДИ

У випадку недотримання вами умов та положень цієї EULA компанія SAMSUNG ELECTRONICS, не порушуючи інших прав, може у будь-який момент припинити дію цієї EULA і ваших прав, передбачених цією EULA. Після припинення з будь-якої причини дії ваших прав, передбачених цією EULA, або після завершення терміну дії самої EULA, ви повинні знищити всі копії ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, а також всі його складові, якими ви володієте (зокрема компоненти програми, відомості на електронних носіях, друковані матеріали, попередні версії та цю EULA). Умови цього розділу залишаються в силі навіть після завершення терміну дії EULA.


^ 9. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви берете на себе всю відповідальність за функціонування та результати використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, тоді як SAMSUNG ELECTRONICS не несе відповідальності за втрати, спричинені використанням чи неможливістю використання ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ.

ТІЄЮ МІРОЮ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ВІДПОВІДНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, КОМПАНІЯ SAMSUNG ТА ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКИ У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА УМИСНІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ ЧИ ПОБІЧНІ ЗБИТКИ (ЗОКРЕМА ЗА ВТРАТУ ПРИБУТКІВ, ПРИЗУПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ, ВТРАТУ ДІЛОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ МАТЕРІАЛЬНІ ЗБИТКИ), СПРИЧИНЕНІ ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЮ SAMSUNG БУЛО ПОПЕРЕДНЬО ПОІНФОРМОВАНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. У БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ SAMSUNG ЗГІДНО З ПОЛОЖЕННЯМИ ЦІЄЇ EULA МАЄ ОБМЕЖУВАТИСЯ СУМОЮ, ФАКТИЧНО СПЛАЧЕНОЮ ВАМИ ЗА ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ АБО СУМОЮ У 5 ДОЛАРІВ США. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ, КРАЇНАХ ЧИ ШТАТАХ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВИПАДКОВІ АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ ЗАБОРОНЕНІ, ТОМУ НАВЕДЕНІ ВИЩЕ ОБМЕЖЕННЯ АБО ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖУТЬ ВАС НЕ СТОСУВАТИСЯ, ЯКЩО ВОНИ СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНАМ ВІДПОВІДНИХ ЮРИСДИКЦІЙ, КРАЇН ЧИ ШТАТІВ.

10. Інше

Якщо у вас є запитання стосовно цієї угоди або інших продуктів, звертайтеся до компанії SAMSUNG ELECTRONICS.
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы