Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы    

Цей процес особливо активізувався на рубежі 1970-1980-х рр у зв'язку з появою й інтенсивним поширенням персональних електронно-обчислювальних машин
Скачать 32.22 Kb.
НазваниеЦей процес особливо активізувався на рубежі 1970-1980-х рр у зв'язку з появою й інтенсивним поширенням персональних електронно-обчислювальних машин
Дата01.10.2014
Размер32.22 Kb.
ТипДокументы
1. /3/teor/Висновки.doc
2. /3/teor/Вступление.doc
3. /3/teor/Додаток А.doc
4. /3/teor/Додаток Б.doc
5. /3/teor/Додаток В.doc
6. /3/teor/Доклад.doc
7. /3/teor/Реферат.doc
8. /3/teor/Роздел1.doc
9. /3/teor/Роздел2.doc
10. /3/teor/Роздел3.doc
11. /3/teor/Роздел4.doc
12. /3/teor/Роздел5.doc
13. /3/teor/Роздел6.doc
14. /3/teor/Роздел7.doc
15. /3/teor/Содержание.doc
16. /3/teor/Сокращения.doc
17. /3/teor/Список литературы.doc
18. /3/teor/титульник.doc
Інформації в базі даних. Розроблено систему перегляду та друку інформації про літературу І самої літератури. Розробити систему армб орієнтовану на роботу в ком-п`ютерній мережі, де велика кількість користувачів одночасно працює з одним сервером бази даних
Цей процес особливо активізувався на рубежі 1970-1980-х рр у зв'язку з появою й інтенсивним поширенням персональних електронно-обчислювальних машин
В.Є. Ходаков розробка автоматизованої інформаційної бібліотечної системи спільного факультету. Автоматизоване робоче місце бібліотекаря
Початковий код програмного продукту
Доклад Шановні голова та члени державної екзаменаційної комісії, дозвольте представити вашій увазі дипломний проект на тему: "Розробка автоматизованої інформаційної бібліотечної системи спільного факультету.
Задача побудови автоматизованої інфомаційної бібліотечної системи Херсонського державного технічного університету
Розділ Огляд базових концепцій організації автоматизованих інформаційно-бібліотечних систем
Розділ Організація пошукових систем в автоматизованих електронних бібліотеках
Розділ Концептуальна модель дипломного проекту 1 Постановка задачі
Розділ 4 Математичний опис розв’язуваної задачі
Розділ 5 Опис програмного продукту 1 Вибір мови програмування
7. 1 Аналіз умов праці
2. 1 Пошук розподіленої інформації
Балашов Е. П., Пузанов Д. В. Проектирование информационно-управляющих систем

Вступ
Автоматизація бібліотечно-інформаційних процесів, систем (АБІС) і мереж обумовлена безупинно збільшується обсягом різної інформації у всіх галузях людської діяльності і відповідними потребами користувачів оперативно, повно і якісно одержувати документні й електронні першоджерела. Ці потреби, сполучені зі складністю і трудомісткістю неавтоматизованої обробки наростаючого інформаційного потоку, стимулювали в нашій країні проникнення комп'ютерів і зв'язаних з ними засобів і технологій у практику бібліотечно-інформаційної роботи.

Цей процес особливо активізувався на рубежі 1970–1980-х рр. у зв'язку з появою й інтенсивним поширенням персональних електронно-обчислювальних машин. Раніше були окремі розробки бібліотечно-інформаційних технологій на великих і середніх машинах, але, як правило, тільки у великих бібліотеках і інститутах (центрах) науково-технічної інформації. Середні і тим більше малі установи країни (з обсягом фонду до 100 тис. одиниць збереження, персоналом 20–30 чоловік і невеликих площ) не могли дозволити собі придбати ЕОМ і, на відміну від багатьох західних бібліотек такого класу, не могли використовувати колективний обчислювальний ресурс через відсутність розвитий телекомунікаційної інфраструктури.

Персональні комп'ютери через свою дешевину (щодо вартості великих і середніх ЕОМ), невеликих габаритів і простоти в експлуатації відразу почали інтенсивно освоюватися фахівцями бібліотечно-інформаційної діяльності, і сьогодні в нашій країні уже важко собі представити не тільки наукову, але і малу публічну бібліотеку без комп'ютера.

Застосування комп'ютерів у бібліотечно-інформаційної діяльності не тільки істотно прискорює і підвищує якісний рівень обслуговування користувачів, але й у цілому перетворить і видозмінює весь комплекс існуючих технологій. Автоматизація приносить цілий спектр нових, раніше не доступних чи бібліотекарю інформаційному фахівцю можливостей, одночасно усуваючи багато рутинних операцій і підвищуючи ефективність усієї роботи шляхом модернізації.

Будучи одним з основних проявів процесу інформатизації суспільства, процесу агресивного настання інформаційного компонента в нашій діяльності, що є однієї з рис неминучого переходу до інформаційного суспільства, автоматизація несе ще і ряд найважливіших елементів розвитку сучасного науково-технічного і соціального прогресу: забезпечується не тільки своєчасний і швидкий доступ користувачів до інформації і першоджерел, але і створюються умови для реалізації одного з головних принципів відкритого суспільства – принципу загальної приступності інформації і публікацій. Сьогодні навіть із самої маленької бібліотеки за допомогою звичайного персонального комп'ютера і модему по звичайних телефонних каналах мережі загального користування можна одержати доступ до ресурсів найбільших світових центрів інформації і фондоутримувачів.

Подальший розвиток телекомунікаційного середовища і приступності до ресурсів ТСР/ІР і інших мереж, у першу чергу Інтернету, об'єднання бібліотек у мережі, інтеграція і кооперація в області створення і розвитку міжнародних бібліотечно-інформаційних ресурсів неухильно підвищують ефективність використання розподіленого бібліотечно-інформаційного ресурсу, в основі створення і підтримки якого лежить автоматизація технологій процесів формування і використання фондів і побудова АБІС і мереж.

Сучасні бібліотеки сьогодні є не тільки сховищем інформації і плодів діяльності людського інтелекту. Рівень їхнього розвитку стає одним з індикаторів стану розвитку країни і суспільства в цілому. Оснащення бібліотек сучасними програмно-апаратурними системами і засобами перетворює їх не тільки в необхідний і зручний ученим, фахівцям, студентам джерело знань, але й в один з найважливіших елементів науково-технічного і соціального прогресу країни і суспільства в цілому. Без чи автоматизації при неправильному підході до неї бібліотека стає тільки складом великої кількості джерел, що не можуть ефективно використовуватися суспільством, що розвивається.

Разом з тим на сучасному етапі розвитку автоматизованих бібліотечно-інформаційних технологій чітко просліджується ряд основних тенденцій, характерних як для діяльності і взаємодії бібліотек, так і для сьогоднішніх реалій у цілому. Ці тенденції необхідно знати, враховувати у своїх розробках і технологіях і випливати їм в інтересах інтеграції бібліотечно-інформаційного ресурсу і кооперації робіт, у рамках даного знання й обліку особливостей прояву цих тенденцій важливої й актуальний є задача обґрунтування основних положень і основних принципів розробки АБІС і мереж, що мають важливе наукове і прикладне значення як для бібліотек і інших об'єктів автоматизації, так і для держави і суспільства в цілому, адже бібліотеки – це не тільки і не стільки социокультурний об'єкт по обслуговуванню населення документами й інформацією, це – каталізатор розвитку нашого суспільства, один із прискорювачів створення в країні цивільного суспільства і переходу до його більш високої стадії – інформаційному суспільству.Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы