Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы    

Программа арм „Каталогізатор" представляє собою робоче місце бібліотечного працівника, який виконує функції по формуванню (поповненню І коректуванню) баз данних Електронного каталогу. Також арм „Каталогізатор" використовується для формування
Скачать 20.67 Kb.
НазваниеПрограмма арм „Каталогізатор" представляє собою робоче місце бібліотечного працівника, який виконує функції по формуванню (поповненню І коректуванню) баз данних Електронного каталогу. Також арм „Каталогізатор" використовується для формування
Дата01.10.2014
Размер20.67 Kb.
ТипПрограмма
1. /Ващенко/Recenzia.doc
2. /Ващенко/Vidziv.doc
3. /Ващенко/Висновки.doc
4. /Ващенко/Вступление.doc
5. /Ващенко/Додаток А.doc
6. /Ващенко/Додаток Б.doc
7. /Ващенко/Додаток Б1.doc
8. /Ващенко/Додаток В.doc
9. /Ващенко/Реферат.doc
10. /Ващенко/Розд_л 1.doc
11. /Ващенко/Розд_л 2.doc
12. /Ващенко/Розд_л 4.doc
13. /Ващенко/Розд_л 5 ЕЧ.doc
14. /Ващенко/Розд_л 6 ОП.doc
15. /Ващенко/Роздел3.doc
16. /Ващенко/Роздел5.doc
17. /Ващенко/Содержание.doc
18. /Ващенко/Список литературы.doc
19. /Ващенко/Т_тульний лист.doc
“ Система автоматизованого управління бібліотечним процесом (каталогізатор)” призначена для комплексної автоматизації діяльності бібліотеки
Роботи та виконані за нею розробки є актуальними та практично цінними для підвищення ефективності бібліотечних процесів
Программа арм „Каталогізатор" представляє собою робоче місце бібліотечного працівника, який виконує функції по формуванню (поповненню І коректуванню) баз данних Електронного каталогу. Також арм „Каталогізатор" використовується для формування
Характерною ознакою нашої епохи є перехід суспільства від індустріального до постіндустріального, а нині до інформаційного
В.Є. Ходаков розробка автоматизованої інформаційної бібліотечної системи. Автоматизоване робоче місце каталогізатора
Задача побудови автоматизованої інфомаційної бібліотечної системи Херсонського державного технічного університету
Ретроспективний І поточний пошук в бд
Розділ Специфіка організації роботи автоматизованих електронних бібліотек. Аналіз предметної області
Розділ 4 Математичний опис розв’язуваної задачі 1 Мета і задачі дослідження
7 охорона праці
Розділ Концептуальна модель дипломного проекту 1 Постановка задачі
Чому було вибрано саме рнр ? По-перше
1. 2 Автоматизація бібліотечних процесів
Балашов Е. П., Пузанов Д. В. Проектирование информационно-управляющих систем
Висновки
У добу інформації бібліотека має набути статусу інформаційного центру, який би забезпечив розв’язання таких завдань: повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, систематичне ознайомлення читачів із традиційними та нетрадиційними носіями інформації, вивчення інформаційних потреб і запитів читачів, їхнє повноцінне задоволення, інформаційний сервіс бібліотеки.

Программа АРМ „Каталогізатор” представляє собою робоче місце бібліотечного працівника, який виконує функції по формуванню (поповненню і коректуванню) баз данних Електронного каталогу. Також АРМ „Каталогізатор” використовується для формування і введення Алфавітно-предметного показника до УДК/ББК та тематичного показника.

Завдання программи – це поліпшення бібліотечного обслуговування за умови вдосконалення довідково-бібліографічної діяльності, ріст професійної компетентності університетського бібліотекаря, піднесення престижності його діяльності, зміцнення матеріальної бази бібліотеки університету, формування в ній фонду відеофільмів, компютерізація.

В дипломному проекті “ Система автоматизованого управління бібліотечним процесом (каталогізатор)” було розв’язано наступні задачі:

1. Здійснено огляд можливостей існуючих базових підходів до розробки АІБК.

2. Розроблена концептуальна модель АРМК.

3. Розроблено алгоритм функціонування АРМК.

4. Забезпечен доступ до електронного каталогу та до баз даних електронних документів.

5. Розроблено систему пошуку необхідної літератури (інформації) за заданими критеріями (темами тематичних каталогів та значеннями полів бібліографічного опису, предметно-алфавітним покажчиком).

6. Розроблено систему модифікації інформації в базі даних.

7. Розроблено систему перегляду інформації про літературу.

8. Розроблено систему АРМБ орієнтовану на роботу в ком-п`ютерній мережі, де велика кількість користувачів одночасно працює з одним сервером бази даних.

9. Розроблено систему ідентифікації користувача.

10. Виконано техніко-економічне обгрунтування дипломного проекту.

11. Напрацьовані рекомендації з охорони праці тих, хто буде використовувати запропоноване до розгляду програмне забезпечення.

У результаті оцінки технічних та економічних параметрів був отриманий коефіцієнт економічної ефективності 0.83. Собівартість розробленої навчальної системи склала 3131.13 грн. і склалась з п’яти частин комплексного проекту. Економія від впровадження даного продукту складе 2589.57 гривень на рік. При встановленій ціні продукту в 3131.13 грн. строк окупності складе 1 рік. Прибуток від реалізації складе 978.48 грн.

Розробки, що було виконано в дипломному проекті, можуть бути використані для підвищення ефективності роботи бібліотеки.Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы