Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Протокол № від засідання комітету з конкурсних торгів м. Київ Голова комітету з конкурсних торгів : Гавриленко В. В
Скачать 49.89 Kb.
НазваниеПротокол № від засідання комітету з конкурсних торгів м. Київ Голова комітету з конкурсних торгів : Гавриленко В. В
Дата23.11.2012
Размер49.89 Kb.
ТипПротокол

ПРОТОКОЛ № _______ від _________

засідання комітету з конкурсних торгів


м. Київ

Голова комітету з конкурсних торгів:

Гавриленко В. В.

-

заступник начальника метрополітену – начальник служби матеріально-технічного постачання.Заступники голови комітету з конкурсних торгів:

^ Войтенко В.Ф.

-

заступник начальника метрополітену - начальник служби матеріально-технічного постачання

Савенкова Н. В.

-

заступник начальника служби матеріально-технічного постачання.


Секретар комітету з конкурсних торгів:

Довга І. В.

-

начальник відділу організації проведення тендерів служби матеріально-технічного постачанняЧлени комітету з конкурсних торгів:

^ Казюлькін Р.А.

-

директор фінансовий

Олійник М. А.

-

заступник директора дирекції будівництва метрополітену

Мирошніченко Т. О.

-

заступник начальника юридичного управління

Чевичелов О. Ю.

-

ревізор з безпеки руху

Петренко В. М.

-

начальник відділу внутрішнього фінансового контролю та ревізійПорядок денний:


Вирішення питання, щодо розгляду та відхилення пропозиції конкурсних торгів на закупівлю: «Товари з паперу чи картону шкільні та канцелярські », код за ДК 016-97 22.22.2 (папки, планшети з металевим притиском, портфелі пластикові, алфавітні книги, ділові щоденники, змінні блоки до ділових щоденників, щотижневики, блокноти, книги обліку, зошити шкільні, блоки паперу для нотаток, стікер - закладинки ).


В ході засідання:


Секретар комітету з конкурсних торгів у своєму виступі повідомила наступне:


Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.10р. №2289-VІ (зі змінами) (далі Закон), оголошення про проведення конкурсних торгів на закупівлю «Товари з паперу чи картону шкільні та канцелярські », код за ДК 016-97 22.22.2 (папки, планшети з металевим притиском, портфелі пластикові, алфавітні книги, ділові щоденники, змінні блоки до ділових щоденників, щотижневики, блокноти, книги обліку, зошити шкільні, блоки паперу для нотаток, стікер - закладинки) було розміщено у ІБ «Вісник Державних закупівель» №49(495) від 25.04.2011р. оголошення №046441.


Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулося 07.06.2011р. об 11-00 год.

На торги отримано пропозиції конкурсних торгів від наступних організацій:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «СП Експрес - Сервіс»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Дукат УА»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Аліс-плюс сервіс»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Український папір»

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «СКС Сервіс груп»

6. Товариство з обмеженою відповідальністю Київська філія «ВВ-Київ» виробничо -комерційна фірма «ВВ»

7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Папірус сервіс»


^ Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів учасників було встановлено:

- Пропозиція ТОВ «Дукат УА» не відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам Замовника, а саме: надані договори не можуть вважатися аналогічними (надано копії договорів на закупівлю паперу обробленого та паперу офісного)

- Пропозиція ТОВ Київської філії «ВВ-Київ» виробничо - комерційна фірма «ВВ» не відповідає не відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам Замовника, а саме: надані договори не можуть вважатися аналогічними, так як в наданих копіях не зазначено предмет договору.

- Пропозиція ТОВ «Папірус сервіс» не відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам Замовника, а саме: надані договори не можуть вважатися аналогічними, так як в наданих копіях не зазначено предмет договору; у формі пропозиції конкурсних торгів не заповнено п. 5 та п. 6; баланс надано на 1 січня 2011 року, а не за І квартал 2011 року.

- Пропозиція ТОВ «СКС Сервіс груп» не відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам Замовника, а саме: не надано копій аналогічних договорів; баланс та звіт про фінансові результати надано за 2010 рік, а не за І квартал 2011 року. А також відхилена робочою групою за невідповідність технічним вимогам Замовниа, так як надані зразки є низької якості.

^ Пропозиції ТОВ «Український папір», ТОВ «Аліс-плюс сервіс» та ТОВ «СП Експрес - Сервіс» повністю відповідають вимогам Замовника.


Пропоную комітету з конкурсних торгів, керуючись ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», відхилити пропозиції ТОВ «Дукат УА», ТОВ Київської філії «ВВ-Київ» виробничо - комерційна фірма «ВВ», ТОВ «Папірус сервіс» та ТОВ «СКС Сервіс груп». Пропозиції ТОВ «Український папір», ТОВ «Аліс-плюс сервіс» та ТОВ «СП Експрес - Сервіс» допустити до подальшої оцінки.


Прийняте на засіданні рішення:


1. Керуючись ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», відхилити пропозиції ТОВ «Дукат УА», ТОВ Київської філії «ВВ-Київ» виробничо - комерційна фірма «ВВ», ТОВ «Папірус сервіс» та ТОВ «СКС Сервіс груп».


^ 2. До подальшої оцінки допустити пропозиції ТОВ «Український папір», ТОВ «Аліс-плюс сервіс» та ТОВ «СП Експрес - Сервіс».


3. Відповідальним за проведення торгів повідомити Учасників про прийняте на засіданні рішення та оприлюднити інформацію відповідно до ст.10 Закону України «Про здійснення державних закупівель».


Члени комітету з конкурсних торгів:Войтенко В.Ф.

Казюлькін Р.А.

Олійник М.А.

Довга І.В.

Савенкова Н.В.

Мирошніченко Т. О.

Чевичелов О. Ю.

Петренко В. М.Голова комітету з конкурсних торгів

КП «Київський метрополітен» В.В.ГавриленкоРазместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы