Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Рішення від 29. 06. 2011 року с. Вільшана Про Правила благоустрою І утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них належного санітарного стану
Скачать 21.45 Kb.
НазваниеРішення від 29. 06. 2011 року с. Вільшана Про Правила благоустрою І утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них належного санітарного стану
Дата24.10.2012
Размер21.45 Kb.
ТипРішення

УКРАЇНА

Вільшанська сільська рада Недригайлівського району


Сьома сесія шостого скликання


РІШЕННЯ

Від 29.06.2011 року

с. Вільшана


Про Правила благоустрою і утримання

території населених пунктів Вільшанської

сільської ради та дотримання в них належного

санітарного стану


З метою утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради в належному стані, її санітарного очищення, недопущення несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, приведення в належний стан об'єктів благоустрою села та створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців населених пунктів, у відповідності до вимог законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись ст. 25 та п. 44 ст. 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада вирішила :


1.Затвердити "Правила благоустрою і утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них санітарного стану" ( додаток)


2.Керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичним особам – підприємцям та громадянам забезпечити суворе дотримання установлених "Правил".


3.Секретарю сільської ради оприлюднити дане рішення та "Правила благоустрою і утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них санітарного стану" шляхом розміщення інформації на дошках оголошень сільської ради та на офіційному сайті Недригайлівської райдержадміністрації в мережі ІНТЕРНЕТ адреса: www.nedr-rda.sumy.uа .


4. Це рішення та "Правила благоустрою і утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них санітарного стану" набувають чинності з дня їх оприлюднення.


5. Рішення виконкому Вільшанської сільської ради від 26. 06. 2008 року №81 Про затвердження правил благоустрою населених пунктів сільської ради вважати таким, що втратило чинність.


6. Контроль за дотриманням "Правила благоустрою і утримання території населених пунктів Вільшанської сільської ради та дотримання в них санітарного стану" покласти на адміністративну комісію при виконавчому комітеті сільської ради.


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань роботи АПК, освіти, охорони здоров'я, культури, молодіжної політики, фізкультури та спорту.


Сільський голова М.В.Мельніков
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы