Анализ       Справочники       Сценарии       Рефераты       Курсовые работы       Авторефераты       Программы       Методички       Документы     опубликовать

Бібліотека «Шкільного світу» Інформація стосовно придбання друкованих видань за телефоном 284-92-81 позакласні заходи з хімії у посібнику ви знайдете сценарії хімічних вечорів,
Скачать 192.03 Kb.
НазваниеБібліотека «Шкільного світу» Інформація стосовно придбання друкованих видань за телефоном 284-92-81 позакласні заходи з хімії у посібнику ви знайдете сценарії хімічних вечорів,
Дата13.11.2012
Размер192.03 Kb.
ТипДокументы

Бібліотека «Шкільного світу»

Інформація стосовно придбання друкованих видань за телефоном 284-92-81

ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ З ХІМІЇ

У посібнику ви знайдете сценарії хімічних вечорів, ділових ігор, тижнів хімії та необхідні матеріали, які допоможуть проводити позакласну роботу з хімії систематично і цікаво, сприятимуть підвищеню інтересу до предмета. Для вчителів, студентів педагогічних ВНЗ, учнів.


ТАЄМНИЧІЙ СВІТ МОЛЕКУЛ

Матеріали до уроків

Молекули оточують нас усюди. Що б ми не робили, що б не тримали в руках, що б не спостерігали навколо – всюди нас супроводжують різноманітні молекули речовин та їх перетворення. Ця книжка про таємничий і захоплюючий світ молекул не тільки органічної та неорганічної хімії, та й наших почуттів, взаємин, здоров’я, жіночої краси. Матеріал подано у вигляді окремих розповідей, нарисів, замальовок. Впевнені, що книга зацікавить читачів будь-якого віку. Призначена для викладачів, учителів, студентів, учнів та всіх, хто цікавиться таємницями природи, хімією.

^ ЦІКАВО ПРО ХІМІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХ СПОЛУКИ

Посібник містить матеріали, в яких цікаво розповідається про відкриття хімічних елементів, вивчення і застосування їх сполук, досліди, історичні події, пов’язані з розвитком хімічної науки. Для вчителів, студентів педагогічних ВНЗ, учнів.

^ ГОТУЄМОСЯ ДО ХІМІЧНИХ ОЛІМПІАД

Посібник містить типові завдання, які були запропоновані в різні роки на всеукраїнських, менделєєвських, міжнародних, всеросійських олімпіадах. До задач наведено розв’язки. Збірник допоможе вчителям підготувати учнів до хімічних олімпіад та іспитів у вищі навчальні заклади, пожвавити роботу факультативів і хімічних гуртків. Для вчителів, студентів педагогічних ВНЗ, учнів.

^ ХІМІЯ НАВКОЛО НАС

Запитання та відповіді


Запропоновані завдання можна використовувати у 7—11-х класах при ви­вченні відповідних тем програми.

Посібник містить проблемні завдання та відповіді до них, присвячені певній сфері нашого побуту — пранню, ремонту, догляду за шкірою та волоссям, експлуатації автомобіля, боротьбі зі шкідниками саду і городу.

^ До окремих розділів подано додатковий матеріал, вивчення якого програмою не передбачено, але який є необхідним для виконання завдань.

Також посібник містить завдання, що дозволяють організувати самостійну пошукову та дослідницьку діяльність школярів як під час уроків, так і під час позакласних заходів. Книга буде корисною й цікавою не тільки для учнів і вчителів, а й для батьків та всіх, хто цікавиться хімією у повсякденному житті.

^ ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ З БІОЛОГІЇ

Посібник містить добірку різноманітних інтелектуальних, розважальних та пізнавальних ігор, КВК, брейн-рингів, вікторин для позакласних заходів з учнями 6-11 класів. Ці заходи доцільно проводити під час декади кафедри природних дисциплін, тижнів біології чи екології, організації тематичних вечорів. Для вчителів, студентів педагогічних ВНЗ.


Загубинога О., Науменко Г.

^ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОЗВАГИ ТА ДИДАКТИЧНІ ІГРИ З ЕКОЛОГІЇ

Посібник містить добірку цікавих різноманітних екологічних конкурсів, свят, інтелектуальних та дидактичних ігор. Книжка стане у нагоді вчителям природознавства, біології та екології під час проведення уроків у 5-9-х і 11-му класах, тижнів біології чи екології, гурткових занять, факультативів еколого-натуралистичного спрямування.

^ Для вчителів, методистів, студентів педагогічних ВНЗ.


Географія

Практичні заняття на місцевості

У посібнику висвітлюються питання організації туристсько-краєзнавчої роботи з географії в школі. Звертається увага на педагогічну профорієнтаційну спрямованість цієї роботи у світлі нових вимог, що ставляться перед середньою загальноосвітньою школою. Розглядаються наукові основи географічного краєзнавства, методи і прийоми здійснення краєзнавчого принципу у викладанні географії. Книжка адресована вчителям географії. Може бути використана вчителями біології, історії, літератури та ін., а також краєзнавцями, організаторами туризму, широким колом туристів.


^ Шкільні екскурсії Україною

Київ

У збірнику описані найцікавіші об’єкти та пам’ятки Києва. Вони подаються в певній логічній послідовності як об’єкти уявної і найоптимальнішої екскурсії містом з школярами. Описи подані у формі розповіді про об’єкти показу на маршруті екскурсії. Книжка адресована вчителям географії та історії, класним керівникам, організаторам туристсько-краєзнавчої роботи в школі, студентам та всім зацікавленим.

Мельник І.


Шкільні екскурсії Україною

Львів

Пропонована збірка пропонує опис десяти найпопулярніших екскурсій по Львову. Всі вони подаються в певній логічній і найоптимальнішій послідовності, починаючи з залізничного вокзалу вулицями і площами міста. Книжка допоможе мандрівнику в короткий час ознайомитися з найцікавішими і найважливішими об’єктами та місцями міста.

^ Книжка адресована вчителям географії, історії, краєзнавцям, студентам, класним керівникам, численним туристам, які відвідують славне місто Львів.


Наровлянський О.Д.

^ ШКІЛЬНИЙ ТУРИЗМ


Пропонований короткий довідник висвітлює питання організації дитячого туризму в освітніх закладах. Основну увагу звернено на найважливіші питання підготовки до туристського походу.

^ Книжка адресована вчителям загальноосвітніх закладів, педагогам позашкільної освіти, керівникам гуртків, студентам, усім, хто починає займатися туризмом.


Гайда Л.А.


^ МУЗЕЙ У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Книжка містить матеріали, що стосуються діяльності музеїв при навчальних закладах України: нормативно-правову базу, короткий історичний нарис їхнього розвитку та сучасний стан. Значну увагу приділено актуальним аспектам навчально-методичного забезпечення діяльності краєзнавчих гуртків, інформації щодо можливостей їх співпраці з державними установами, громадськими організаціями та музеями; подано список літератури, що орієнтує вчителя на ознайомлення із сучасним музеєзнавством. Пропонується навчальна програма «Юні музеєзнавці» та методичні рекомендації щодо вивчення окремих тем.

Видання адресоване керівникам музеїв при навчальних закладах та краєзнавчих гуртків, музейним педагогам, методистам, науковцям, студентам, учням – усім, хто цікавиться і береже історико-культурну спадщину краю.


^ БЕСІДИ НА ЕТИЧНІ ТЕМИ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ


У книзі ви знайдите розробки занять та виховних заходів на етичні теми, які допоможуть цікаво та у доступній для дітей різного віку формі організувати обговорення різних моральних проблем.

Пропоновані матеріали будуть корисними учителям етики, класним керівникам, педагогам-організаторам та заступникам директорів із ВР.


^ РЕЖИСУРА ШКІЛЬНИХ СВЯТ


У книжці розкривається технологія проведення масових шкільних заходів та свят.

Для методистів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників, учителів-предметників, керівників гуртків.


^ ЗДІБНОСТІ. ОБДАРОВАНІСТЬ. ТАЛАНТИ

Система роботи з обдарованими дітьми

У збірнику вміщено матеріали, які допоможуть педагогічним працівникам у створенні системи роботи із здібними, обдарованими, талановитими дітьми.

Один із розділів присвячений методичним рекомендаціям щодо підготовки, виконання та захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.

Для працівників РМК (ММК), ІМЦ, НМЦ, позашкільних навчальних закладів, керівників наукових учнівських товариств, учителів-предметників, директорів та заступників директорів ЗНЗ.


Саприкіна О.

Розумні руки – світла голова

У посібнику подано техніку виготовлення іграшок, розвивальні ігри для дітей третього року життя. Специфіка ігор – в інтеграції різних видів художньо-естетичної діяльності (малювання, художньої праці, конструювання). Ігрові дії дітей за пропонованими сюжетами, збагачені використанням художнього слова (загадками, примовками, ігровими віршами). Для виготовлення ігор та іграшок використовують пластикові пляшки, коробки, шнурки тощо. Завдання орієнтовані не стільки на вік дітей, скільки на рівень готовності до їх виконання. Для вихователів груп раннього віку та дошкільних груп, психологів, студентів педагогічних навчальних закладів, батьків.

Домбровский А.

Учимся думать своими руками

В книжке раскрыты некоторые тайны простых на первый взгляд материалов (таких как : бумага, краски, парафин), а также предложены разные способы «общения» с ними – от изготовления разнообразных вещей до игр. Автор рассказывает об особом опыте работы с разными матеріалами, который может пригодиться детям разного возраста и взрослым.

Для воспитателей детских садов и школьных групп продленного дня, учителей начальних классов, трудового обучения, студентов педагогических учебных заведений, родителей.

У книжці розкрито деякі таємниці простих на перший погляд матеріалів (як-от: папір, фарби, парафін), а також запропоновано різні способи «спілкування» з ними – від виготовлення різноманітних речей до ігор. Автор розповідає про особливий досвід роботи з різними матеріалами, який може стати у пригоді дітям будь-якого віку та дорослим. Для вихователів дитячих садків і шкільних груп подовженого дня, учителів початкових класів, трудового навчання, студентів педагогічних навчальних закладів, батьків.


^ Збірник ігор для дошкільнят

Ця книжка запрошує до захопливого світу ігор. До вашої уваги ігри народів світу (народні) та авторські. Ігри систематизовані за типами (рухливі, дидактичні, пальчикові, розвивальні),темами й сезонами, орієнтовані на вікові особливості дітей. Для педагогів, батьків, вихователів, працівників позашкільних закладів, студентів навчальних закладів.


^ Фольклор для наймолодших

Заняття вихователя і логопеда

У книжці подано фольклорний матеріал (колискові; примовлянки; ігри – жартівливі діалоги, народні лічилки, дитячі пісні) для роботи вихователям з дітьми раннього віку і логопедам. Для логопедів наведено приклади конспектів занять з корекції звуків мовлення. Вихователям, логопедам, батькам, педагогам, музичним працівникам, студентам педагогічних навчальних закладів.

Шевчук А.

Розвиток дошкільнят в музично-руховій діяльності

У навчально-методичному посібнику розкрито освітньо-виховні і розвивальні можливості впливу музично-рухової діяльності на особистісний розвиток загалом та естетичний і музично-руховий розвиток дітей дошкільного віку зокрема; висвітлено сучасні основи означеної діяльності; запропоновано мистецький репертуар музично-рухових забав, етюдів, вправ, ігор, хороводів, танців та прийоми впровадження його у педагогічний процес. Для вихователів, музичних керівників, педагогів із хореографії та студентів, викладачів педагогічних навчальних закладів.

Блудова Л.

Як виховати здорову дитину

Автор не робить сенсаційних відкриттів та не винаходить нових способів виховання. Навпаки, вона повертає нас до таких підвалин життя, без яких ніякі новітні технології і засоби не допоможуть виростити дітей здоровими, розумними, добрими. На думку автора «підкорення законам ПРИРОДИ», повернення до традицій нашого народу, створення умов для природного розвитку дитини – шлях до відродження нашого суспільства, до спасіння та продовження перебування на Землі. Це твердження автор зробила на власному досвіді роботи у дитсадку, де знайшла підтвердження своїм висновкам у працях засновника вікової фізіології професора І.А.Аршавського та академіка М.М.Амосова.

^ Книга для практичних працівників ДНЗ та батьків, які бажають виховати дітей здоровими та сильними, життєрадісними та активними.

Загадки на всі випадки

У збірнику подано загадки до всіх тематичних розділів програми, які можна використовувати на заняттях, прогулянках, у повсякденному житті тощо, а також конспект заняття з використанням загадок для роботи в логопедичних групах. Для вихователів, логопедів, учителів, школярів, студентів педагогічних закладів, батьків.

Макаренко Л.

ВСЕ ПРО ТЕАТР І ДИТЯЧУ ТЕАТРАЛІЗОВАНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

У посібнику розкривається сутність театрального мистецтва , педагогічні можливості театралізованих ігор, готовність вихователя до організації театралізованої діяльності. Висвітлюються теоретичні основи сценічного мистецтва і театралізованої діяльності. Подано авторську експериментальну програму «Ознайомлення дошкільників з театром», методику роботи з організації театралізованої діяльності в дошкільному закладі, здійснення контролю за театралізованою діяльністю.

Для вихователів, музичних керівників, методистів, викладачів і студентів педагогічних факультетів.

Садовенко С.

^ РОЗВИТОК МУЗИЧНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ЗАСОБАМИ УКРАЇНСЬКОГО ФОЛЬКЛОРУ

Мета посібника – привернути увагу до українського дитячого музичного фольклору, який несе в собі велике морально – виховне значення, допомагає малюкам активно пізнавати навколишній світ і себе в ньому, створює підгрунтя для природного формування й розвитку музичних здібностей у дітей дошкільного віку.

Запропоновано навчально – методичний матеріал, практичні рекомендації та мистецький репертуар, які на музичних заняттях стануть у пригоді як досвідченим педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів , так і тим, хто тільки починає працювати з найменшими розумниками.

Секрети педагогічної майстерності в роботі з дошкільнятами рекомендовані педагогам ДНЗ, учителям музики, керівникам дитячих вокальних ансамблів позашкільних і клубних закладів, викладачам, науковцям, аспірантам, студентам, батькам і широкому загалу.


Любарова В.,Стеценко І.


^ ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗОРЕПАД У ІГРАХ ТА РОЗВАГАХ


Цей посібник про одне з найважливіших завдань всебічного розвитку дітей – екологічне виховання дошкільнят. У ньому містяться дидактичні матеріали: різноманітні екологічні ігри, проекти, мовленнєво-логічні та творчі завдання, проблемні ситуації тощо. Подано методичні рекомендації щодо їх використання з дітьми різних вікових груп.

^ Посібник адресовано вихователям дошкільних навчальних закладів, студентам педагогічних ВНЗ, батькам і всім небайдужим до стану довкілля.

Ведмедеря М.


ЛЮБЛЮ Я МУЗИКУ І КВІТИ

Збірка пісень


До збірки Миколи Ведмедері, відомого на Слобожанщині автора музики дитячих пісень, увійшли такі твори для дітей дошкільного віку: «Мій рідний край», «Неповторна осінь», «Чародійниця-зима», «Пісенька-весняночка», «Рідна мамо-матінко». Ці пісні – результат співтворчості автора з такими українськими поетами, як В. Кленц, Л. Малахова, К. Перелісна, А. Камінчук, Н. Грицюк, М. Підгірянка, Л. Куліш-Зеньків, Г. Яковчук, М. Пономаренко, Л. Руденко тощо. Вони відповідають вимогам чинних програм із музичного виховання дітей в Україні, тому можуть використовуватися у навчально-виховному процесі ДНЗ і ШДС.

^ Видання адресоване музичним керівникам, вихователям, учителям, батькам і всім шанувальникам української пісенної творчості для дітей.

МАН: підготовка науково-дослідницьких проектів

У збірнику розкриті деякі аспекти методології підготовки учнів до написання проектів (етапи підготовки, рекомендації щодо усної доповіді з теми проекту, орієнтована тематика НДР тощо), подані зразки учнівських науково-дослідницьких робіт.

Для директорів шкіл, заступників директорів із навчально-виховної роботи, вчителів, наукових консультантів, членів МАН, батьків, методистів, працівників позашкільних закладів.


^ ШКІЛЬНІ СВЯТА

Збірник сценаріїв

Пропонований збірник містить розробки сценаріїв шкільних свят, які проводяться протягом навчального року. Цінність видання полягає в тому, що педагог може, з одного боку, використати весь сценарій, з іншого – запозичити оригінальні думки, прийоми, підходи тощо, які допоможуть йому створити власний самобутній сценарій. Збірник стане незамінним помічником і порадником для класних керівників, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи.


^ Весняні свята

До збірника ввійшли сценарії та розробки різноманітних конкурсів, заходів, свят, які відзначаються весною. Пропоновані матеріали допоможуть класним керівникам, педагогам-організаторам та заступникам директорів із виховної роботи у проведенні святкових заходів з дітьми різного віку.


^ ВИХОВНІ ГОДИНИ ДЛЯ СУЧАСНИХ ДІТЕЙ

7-8 класи

Чим відрізняються сучасні школярі від тих, які були, скажімо, 20 років тому? Майже нічим. Такі ж допитливі, непосидючі, енергійні. Тільки на запитання, які вони ставлять, у вчителів не завжди є відповіді, точніше, вони не завжди вкладаються в курс шкільної програми.

Пропонована книжка містить розробки сучасних нетрадиційних виховних заходів, які, зокрема, є спробою відповісти на «вічні» запитання. Матеріали збірника допоможуть класним керівникам та заступникам директорів з виховної роботи у проведенні виховних заходів з учнями середньої школи.


^ ВИХОВНІ ГОДИНИ ДЛЯ СУЧАСНИХ ДІТЕЙ

5-6 класи

Чим відрізняються сучасні школярі від тих, які були, скажімо, 20 років тому? Майже нічим. Такі ж допитливі, непосидючі, енергійні. Тільки на запитання, які вони ставлять, у вчителів не завжди є відповіді, точніше, вони не завжди вкладаються в курс шкільної програми.

Пропонована книжка містить розробки сучасних нетрадиційних виховних заходів, які, зокрема, є спробою відповісти на «вічні» запитання. Матеріали збірника допоможуть класним керівникам та заступникам директорів з виховної роботи у проведенні виховних заходів з учнями середньої школи.


^ ВИХОВНІ ГОДИНИ ДЛЯ СУЧАСНИХ ДІТЕЙ

9-11 класи

Чим відрізняються сучасні школярі від тих, які були, скажімо, 20 років тому? Майже нічим. Такі ж допитливі, непосидючі, енергійні. Тільки на запитання, які вони ставлять, у вчителів не завжди є відповіді, точніше, вони не завжди вкладаються в курс шкільної програми.

Пропонована книжка містить розробки сучасних нетрадиційних виховних заходів, які, зокрема, є спробою відповісти на «вічні» запитання. Матеріали збірника допоможуть класним керівникам та заступникам директорів з виховної роботи у проведенні виховних заходів з учнями середньої школи.


Кукуш О., Ушаков Р.

^ МАТЕМАТИЧНИЙ ГУРТОК

10-11 класи

Числа. Послідовності. Функції


Книжка містить добірку статей, матеріали яких можна використовувати для проведення засідань математичного гуртка у 10-11-х класах та для підготовки учнів до участі в математичних олімпіадах, турнірах і конкурсах.

^ Для вчителів математики, студентів математичних спеціальностей та учнів, які бажають поглибити свої знання з математики.


Екологічне виховання в початковій школі

До збірника увійшли матеріали, у яких висвітлено шляхи формування екологічного світогляду молодших школярів: екологічні проекти, рекомендації до проведення уроків та позакласних заходів. Для вчителів, вихователів груп подовженого дня, педагогів-організаторів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Бабушкина Т.

«Секретики» ДЕТ‎СТВА

Ця книжка про те, як доросла і маленька людина можуть щодня дарувати радість і щастя одна одній, використовуючи прості й вічні елементи побуту й буття. Автор переконує в тому, що звичка жити в контакті з дітьми і дитинством важлива не лише для маленьких, а й для дорослих. Для широкого кола дорослих – учителів, вихователів, батьків.

^ Організація літнього відпочинку молодших школярів

Психолого-педагогічне та методичне забезпечення функціонування дитячого літнього табору, методи формування загонів і основні види їх діяльності, робота майстерень, спільні колективні справи і свята – ці та інші матеріали подано в книжці. Для вчителів, вихователів, педагогів-організаторів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Нелинь Т.

^ СУЧАСНІ КАЗКИ ДЛЯ ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ

2-4 класи

Книжка містить добірку авторських казок, до кожної з яких подані запитання та завдання для роботи за текстом. Також у книжці вміщено розробку уроку позакласного читання за казками Тетяни Нелинь. Для вчителів початкових класів, методистів, вихователів ГПД, студентів педагогічних ВНЗ.

^ ТЕАТРАЛЬНА ПЕДАГОГІКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

Першій розділ книжки присвячено опису досвіду з формування мовленнєвих умінь молодших школярів засобами театралізації. У ньому подано зміст та етапи реалізації проекту «Гурток плекання рідної мови», конспекти уроків, на яких проводилася підготовча робота перед виставою, та п’єси для шкільного лялькового театру.

Другий розділ містить добірку п’єс для учнів початкових класів. Для заступників директорів шкіл з виховної роботи, методистів і вчителів початкових класів, вихователів ГПД, студентів педагогічних ВНЗ.

Бутрім В.

^ ВІД ОСЕНІ ДО ЛІТА СВЯТАМ РАДІЮТЬ ДІТИ

До збірника увійшли авторські сценарії свят, що традиційно проводяться в початковій школі, а також кількох театралізованих заходів. Завершують збірник розробки заходів для проведення предметних тижнів.

^ Для вчителів початкових класів, педагогів-організаторів, вихователів груп подовженого дня, студентів педагогічних навчальних закладів.


Робоча книга педагога-організатора

Книга адресована педагогам-організаторам по роботі з дитячими об’єднаннями та організаціями, які за своїми посадовими обов’язками здійснюють зв’язки між педагогічним колективом, дитячим та юнацькими організаціями, беруть активну участь у виховному процесі, сприяють змістовній організації відпочинку та дозвілля школярів.

Цікаво і творчо організована виховна робота повинна сприяти розвитку таланту, розумових і фізичних здібностей, формуванню пізнавальної культурі, організації змістовного дозвілля дітей. Запропонована книга надасть практичну допомогу педагогу-організатору у веденні документації діяльності, що створює можливості для самовияву дитини, зростання її самосвідомості, розвитку таланту, пізнавальних і творчих сил, а також збагачення її духовного світу.

Книга вміщує велику кількість друкованої основи для документації, приклади сценаріїв проведення шкільних свят.


^ РОБОЧИЙ ЗОШИТ КЕРІВНИКА ГУРТКА


Робочий зошит містить необхідну інформацію для організації роботи гуртка. Пропонуються зразки різних форм, що заповнюються керівником гуртка в процесі роботи, а також необхідні інструкції та документи.

^ Зошит призначений для керівників гуртків позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл.


ШКОЛА РЕМЕСЕЛ

Писанкарство. Лозоплетіння. Ліплення з глини


Книжка є добіркою матеріалів з досвіду роботи керівників гуртків лозоплетіння, писанкарства та ліплення з глини. Крім теоретичного матеріалу, тут подано опис прийомів і методів роботи, схеми та ілюстрації, практичні поради щодо вибору інструментів та матеріалів, послідовності виконання робіт.

Матеріали книжки можуть використовуватися керівниками гуртків позашкільних навчальних закладів, учителями трудового навчання та всіма, хто бажає самостійно опанувати техніку одного із зазначених видів декоративно-ужиткового мистецтва.


Романцов С., Касковська Н.


^ ШКОЛА РЕМЕСЕЛ

Художнє витинання з паперу. Тістопластика


Книжка є добіркою матеріалів із технологій виготовлення витинанки та виробів із солоного тіста. У ній висвітленоосновні теоретичні та практичні питання, викладено прийоми та методи роботи, наведено схеми та ілюстрації, які допоможуть у виготовленні відповідніх виробів.

Матеріали книжки можуть використовуватися керівниками гуртків, учителями трудового навчання та всіма, хто бажає самостійно опанувати техніку одного із зазначених видів декоративно-ужиткового мистецтва.


^ ТВОРЧІ ПРОЕКТИ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Обслуговуючі та технічні види праці 8-11 класи


Предмети «Трудове навчання» у 5 – 9 класах та «Технології» у 10 – 12 класах передбачають проектно-технологічну діяльність учнів.

У пропонованому збірнику представлені цікаві розробки (за змістом та оформленням) творчих проектів з обслуговуючих та технічних видів праці учнів старших класів, а також проекти учасників і переможців різних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади.

Матеріал збірника допоможе вчителям трудового навчання під час проектної діяльності на уроках трудового навчання, позакласної роботи та роботи з обдарованими дітьми.

^ Книга буде корисною також учням під час розробки ними творчих проектів.

Історія мистецтв як культурний текст ХХ ст.

Пропонований посібник, окрім пізнавальної функції, виконує й виховну: доводить, що мистецтво допомогає людині пізнати й зрозуміти себе, створити власну й неповторну картину світу, знайти себе в ньому. Мета книжки – допомогти педагогу формувати духовну культуру в учнів, їхнє активне ставлення до світу. Робота із книжкою принесе задоволення й полегшить підготовку до проведення занять, бо вона містить не лише цікавий та сучасний фактологічний матеріал, а й методичні поради.

^ Для вчителів літератури, музики, образотворчого мистецтва, вихователів позашкільних закладів естетичного спрямування та студентів педагогічних ВНЗ.

Гонтова Л.

Українське мистецтво

ІІ половина ХХ ст.

У посібнику розкрито основні тенденції й напрямки розвитку українського мистецтва ХХ століття. Він є неоціненним для ознайомлення учнів з українським національним мистецтвом. До того ж зміст книжки виконує й виховну функцію: мистецтво допомагає людині пізнати й зрозуміти себе, створити свою неповторну картину світу, знайти себе в ньому.

^ Для вчителів літератури, музики, образотворчого мистецтва, вихователів позашкільних закладів естетичного спрямування та студентів педагогічних ВНЗ.

Літературні сценарії

До збірника увійшли сценарії вечорів, салонів, кав’ярень, урочистостей, казок, вистав. Інсценівок, уроків та інших інтерактивних драматизованих заходів у школі (за творами світової літератури). Для вчителів, вихователів, керівників шкільних театрів, студентів педагогічних ВНЗ.

^ Готуємося до фізичних олімпіад

У посібнику подано основні алгоритми і методи розв’язування олімпіад них задач з курсу фізики 9-11-х класів та наведено приклади їх застосування. Розглянуто раціональні методи розв’язування експериментальних олімпіад них задач з механіки. Призначений для вчителів фізики, керівників гуртків та факультативів, студентів фізико-математичних факультетів педагогічних ВНЗ, учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

Старощук В.

Досліди з фізики в школі та вдома

9-11 класи

У посібнику підібрані демонстрації, які викликають в учнів здивування і зацікавленість у вивченні фізики. Під час демонстрацій виникає одне з головних питань – «Чому», яке можна вважати першим кроком до співпраці з учителем і розуміння фізичного явища. Більшість демонстрацій не потребують спеціального обладнання, і деякі з них можна виконати вдома, фронтально на уроках або запропонувати під час проведення фізичної олімпіади, чи вікторини. Для вчителів фізики, учнів, студентів педагогічних ВНЗ.

^ Позакласні заходи з фізики

У збірнику вміщено сценарії фізичних КВК, театралізованих турнірів та інтелектуальних ігор, які допоможуть учителю зацікавити учнів до вивчення предмета, підготувати цікавий загальношкільний тиждень фізики, у неофіційній обстановці виявити здібності і таланти учнів. Організація позакласної роботи з проведенням подібних заходів урізноманітнює шкільне життя, сприяє розвитку творчих здібностей та логічного мислення учнів, заохочує до читання додаткової літератури, вчить чітко висловлювати свою думку. Для вчителів фізики та учнів 7-11-х класів, студентів педагогічних навчальних закладів.

СЦЕНАРІЇ СПОРТИВНИХ СВЯТ

До книжки увійшли сценарії спортивних свят і змагань, розроблені вчителями фізичної культур из різних куточків України, учасниками 3(заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2008» у номінації «Фізична культура».

Для вчителів фізкультури та керівників навчальних закладів.Разместите кнопку на своём сайте:
Документы
База данных защищена авторским правом ©kiev.convdocs.org 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Похожие:
Документы